Exekutorský koncipient ka

Zakladní údaje

zaměstnání Exekutorský koncipient ka
pro společnost Exekutorský úřad Brno-venkov, Mgr. Jaroslava Schafferová
určeno pro Absolvent

Popis práce Exekutorský úřad Brno-venkov, přijme absolventa právnické fakulty či koncipienta s praxí na pozici exekutorského koncipienta.

Náplň práce:
- náplní práce je činnost exekutorského koncipienta dle zák. 120 2001 Sb., vedení a výkon exekutorské agendy, vedení spisové dokumentace, rozhodovací činnost

Předchozí praxe v oblasti exekucí a znalost programu Aura výhodou.

Další informace:
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na uvedený email
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno-město
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Klára Kocábová
e-mail k.kocabova@exekutorbrnovenkov.cz
telefon 516 415 342