advokátní koncipient, koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání advokátní koncipient, koncipientka
pro společnost Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Zavedená advokátní kancelář hledá posilu do svého týmu na pozici advokátního koncipienta pro pobočku v Přerově.
Náplň práce
týmová spolupráce na vybraných kauzách, velmi úzká spolupráce s partnery a advokáty kanceláře, zodpovědnost za svěřené úkoly v rámci vybraných projektů, tvorba a kontrola požadovaných právních dokumentů, postupně svěření přímé komunikace s vybranými klienty
Nabízíme
zázemí stabilní advokátní kanceláře, dlouhodobou spolupráci a profesní růst, intenzivní konzultace s partnery a advokáty kanceláře, možnost spolupráce s českými i zahraničními klienty.
Dále nabízíme půlroční a roční odměny dle výsledků, 4 týdny dovolené, příspěvek na stravování,
Nástup možný ihned (nebo dle dohody).Místo výkonu práce PŘEROV.
Požadavky Požadujeme
VŠ vzdělání (může být ukončeno i v letošním roce), komunikativní znalost anglického jazyka, reprezentativní a profesionální vystupování, schopnost pracovat v týmu, flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup
přibližná mzda dle dohody
Kraj Olomouc
Místo výkonu práce Přerov
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned, dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Vít Lukáš
e-mail akprerov@akbsn.eu
telefon 581 705 840, 581 705 841