Advokátní koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka
pro společnost DLA Piper Prague LLP
určeno pro Absolvent

Popis práce "DLA Piper, jedna z největších globálních advokátních kanceláří s pobočkami ve více než 40 zemích, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici KONCIPIENT KA. Nástup je možný ihned.

Pozice je otevřena pro absolventy, nebo pro zkušenější koncipienty, co si přejí získat zázemí mezinárodní advokacie.

Jaká bude náplň práce
Aktivní participace na případech z oblasti obchodního práva
Vypracování právních analýz, aktivní hledání řešení klientovi poptávky
Tvorba dokumentů a smluvní agenda
Přítomnost na jednání s klienty spolu s partnerem, případně samostatné jednání s klientem (po zapracování)
Požadavky Požadujeme:
- znalost AJ slovem i písmem (znalost dalšího jazyka výhodou)
- aktivní přístup k řešení právních problémů
- schopnost týmové práce
- loajalitu, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
- práci pro renomovanou mezinárodní společnost
- odpovídající finanční ohodnocení
- mladý a přátelský kolektiv
- možnost dalšího profesního růstu
- stravenky, 25 dní dovolené, občerstvení na pracovišti, 3x ročně firemní akce, lekce jazyků
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Dušátko
e-mail martina.dusatko@dlapiper.com
telefon 222 817 250