Odborný asistent ka insolvenčního správce

Zakladní údaje

zaměstnání Odborný asistent ka insolvenčního správce
pro společnost Mgr. Radovan Indra, insolvenční správce
určeno pro vhodné i pro absolventa

Informace o práci

Popis práce Možnost zkráceného úvazku

Náplň práce zaměstnance
- jednotlivé činnosti insolvenčního správce pod dozorem insolvenčního správce
- vedení korespondence s dlužníky, plátci příjmů, soudem
- telefonické a osobní jednání s dlužníky a jinými osobami
- využívání softwaru pro insolvenční správce insolvence 2008
- obsluha internetového bankovnictví
- předběžné posuzování pohledávek věřitelů
- jednotlivé úkony při zpeněžování majetku dlužníků
Požadavky dovednosti:
- řidičský průkaz sk. B
- ovládání programů MS Word, MS Excel
- vyhledávání v databázích insolvenční rejstřík, katastr nemovitostí, obchodní rejstřík, živnostenský rejstřík
přibližná mzda 20.000-25.000,- Kč měsíčně
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu 22.1.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Věra Mítová
e-mail insolvence@akindra.cz
telefon 543210357