Podnikový právník

Zakladní údaje

zaměstnání Podnikový právník
pro společnost Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
určeno pro vhodné i pro absolventy

Popis práce Oblastní ředitelství Praha Správy železniční dopravní cesty, státní organizace (SŽDC), hledá uchazeče uchazečky o zaměstnání:

Druh PPV:
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
- tvorba a připomínkování návrhů smluv
- agenda věcných břemen, agenda související s katastrem nemovitostí, náhrady škod
- zastupování v řízení před soudy, v insolvenčních, exekučních a správních řízeních, vymáhání pohledávek, soudní i mimosoudní řešení sporů
- poskytování interního právního poradenství, zpracování právních rozborů a stanovisek

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- vyvážený poměr práce a soukromého života
- možnost získat pracovní zkušenosti v různých právních agendách
- 6 týdnů dovolené
- pružnou pracovní dobu 37,5 hodin týdně
- jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na dovolenou
- stravenky
- volnočasovou kartu MultiSport
- po roce příspěvek na životní a penzijní pojištění aj.
Požadavky Požadované vzdělání:
- VŠ v magisterském studijním programu na právnické fakultě, obor právo

Kvalifikační předpoklady:
- znalost práce na PC (MS Office, Internet, ASPI)
- orientace v oblasti občanského, obchodního a pracovního práva
- orientace v agendě katastru nemovitostí

Požadovaný profil:
- dobré komunikační schopnosti a kvalitní písemný projev
- samostatnost, spolehlivost
- loajalita, diskrétnost, etické chování
přibližná mzda 40 000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Partyzánská 1504 24, Praha 7-Holešovice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned nebo dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba JUDr. Michal Janatka
e-mail Janatka@szdc.cz
telefon 725 719 935