ODBORNÁ REFERENTKA PRAVNÍ ADMINISTRATIVY

Zakladní údaje

zaměstnání ODBORNÁ REFERENTKA PRAVNÍ ADMINISTRATIVY
pro společnost VZP ČR
určeno pro

Popis práce Skvělé místo pro člověka, kterého baví odpovědná práce v administrativě. Lidé si u nás nejvíce cení stability, jistoty, pružné pracovní doby a možnosti učit se novým věcem.

CO VÁS ČEKÁ

administrace připomínkových řízení
sledování průběhu schvalování právních předpisů v legislativním procesu (Vláda ČR, Parlament ČR, Sbírka zákonů)
práce v elektronických databázích legislativního procesu a právních předpisů (e-klep, ASPI, Beck-online)
práce v elektronických databázích vnitřních předpisů VZP ČR
zajištění chodu sekretariátu (elektronická spisová služba, objednávky, vedení kalendáře atd.)
Požadavky CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS

minimálně SŠ vzdělání
velmi dobrá znalost českého jazyka (korektury textů)
základní přehled o legislativním procesu
výhodou je znalost tvorby vnitřních předpisů
pokročilá znalost MS Office
rychlá orientace na webu (vyhledávání, práce s webovými aplikacemi)
ochota pečovat o sekretariát
samostatnost a odpovědnost

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT

motivační systém odměňování (13. mzda a další odměny)
pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené a další volné dny navíc
vzdělávání na míru
jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů
přibližná mzda dle praxe
Kraj Praha
Místo výkonu práce Orlická 2020 4, Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ladislava Šebestová
e-mail ladislava.sebestova@vzp.cz
telefon