zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (444) Počet poptávajících (11)Právník (částečný úvazek)

Zakladní údaje

zaměstnání Právník (částečný úvazek)
pro společnost Kastner & Pieš, advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Do týmu naší advokátní kanceláře hledáme nové kolegy na pozici právník, ideální pro uchazeče s omezenými časovými možnostmi a zkušenostmi, neboť práci je možné vykonávat převážně v režimu home office. Podmínkou je bezvadná znalost anglického jazyka včetně právní terminologie.

Jsme advokátní kancelář s vedoucím postavením v oblasti farmaceutického práva na českém trhu a dále s praxí v oblasti obchodního práva a internetových projektů. Našimi klienty jsou nejen české firmy, ale i nadnárodní korporace. Náplň práce našeho kolegy kolegyně proto bude velice různorodá pokrývající široké spektrum právních oblastí a bude zahrnovat práci na zajímavých projektech s lokální i mezinárodní perspektivou. Občas zastupujeme klienty v oblasti rodinného a trestního práva, takže dokážeme nabídnout opravdu zajímavou práci.

Nabízíme nejen nadstandardní odměnu, ale po zapracování také příležitost aktivní práce s klienty, možnost si samostatně organizovat práci včetně práce z domova, dlouhodobý růst v rámci našeho týmu a možnost účasti na dlouhodobých stáží u našich klientů (mezinárodních korporací).
Požadavky Hledáme kolegy se znalostí angličtiny včetně právní terminologie, logickým myšlením, chutí učit se novým věcem, proaktivním přístupem a příjemným vystupováním.
přibližná mzda Hodinová odměna dle domluvy
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha - Florenc
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Igor Pieš
e-mail igor@kastnerpies.cz
telefon
fax