asistentka v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání asistentka v advokátní kanceláři
pro společnost Advokátní kancelář Brož&Sokol&Novák s.r.o.
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:

administrativní a organizační podpora kanceláře
správa datových schránek a zpracování pošty
komunikace s klienty, dodavateli a úřady
zpracování pokladů pro účetní - fakturace
organizace kalendářů jednotlivých advokátů
přepisy diktátů především kontrola již elektronicky přepsaných textů

Nabízíme:

perspektivní uplatnění ve stabilní advokátní kanceláři
příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
pracovní smlouvu na dobu neurčitou po zapracování
vstřícný kolektiv
odpovídající platové ohodnocení
benefity: 3 sick day, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, občerstvení na pracovišti,
Požadavky Požadavky:

ukončené středoškolské vzdělání
dobrá komunikativní znalost AJ
znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování
vynikající znalost českého pravopisu
praxe na obdobné pozici
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Sokolská
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Miroslava Pěknicová
e-mail advokati@akbsn.eu
telefon 224941946