zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (470) Počet poptávajících (13)Koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Koncipient koncipientka
pro společnost Frank Bold advokáti
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Chceš se jako budoucí advokát nebo advokátka skvěle orientovat jak v občanském zákoníku, tak ve správním řádu a stavebním nebo energetickém zákonu Chceš přispět k tomu, aby byly developerské projekty v území odpovědnější, energetika udržitelnější nebo aby obce připravovaly kvalitní územní plány Můžeš! Právě tě hledáme. Přidej se do týmu advokátní kanceláře Franka Bolda.

Co budeš u nás dělat

Jednat s klienty i úřady, psát vyvážené analýzy, neprůstřelné žaloby, férové smlouvy a srozumitelné články, učit se novým věcem. Taky někdy školit a přednášet. Mentorovat a vést stážisty a časem juniorní kolegy.

V čem je práce u nás jiná

Rádi pracujeme na tom, co nám dává smysl. Jsou pro nás důležité etické mantinely, které jsme si stanovili a kterých se držíme. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda.

Co můžeme nabídnout

máme flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova, zaměstnanecké benefity (jako třeba 5 týdnů dovolené, stravenky, Cafeterie, sick days) a dog friendly office.
Požadavky Tato práce je právě pro tebe, když...
- chceš pracovat s klienty a baví tě komunikace s lidmi,
- baví tě práce v rychlém tempu,
- jde ti o to dodat klientovi dobrý výstup, který mu fakt pomůže, a dokážeš udělat i krok navíc, aby stál výsledek za to,
- máš odvahu jít do věcí i mimo komfortní zónu, nezalekneš se nových témat nebo těžkého případu ani nových příležitostí,
- jsi týmový hráč a myslíš na úspěch celého týmu.
přibližná mzda dle osobní domluvy
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno, Praha, Ostrava
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Tlolková
e-mail zamestnani@fbadvokati.cz
telefon 734 574 492
fax