asistent soudce

Zakladní údaje

zaměstnání asistent soudce
pro společnost Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b, 100 83 Praha 10 - Vršovice
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
Vykonávání právních expertíz a další odborné právnické činnosti spojené s přípravou projednávání a rozhodování v konkrétních věcech a úkony svěřené jinak zvláštním zákonem vyššímu soudnímu úředníkovi
Požadavky Požadujeme :
státní občanství ČR, vysokoškolské vzdělání magisterského studijního programu právo a právní věda ve studijním oboru práva na veřejné vysoké škole v ČR, uživatelská znalost práce na PC, flexibilita, analytické myšlení, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, předchozí praxe vítána - není podmínkou.
přibližná mzda platové rozpětí od 25 230 do 37 920
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce PRAHA
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vendulka Nováková
e-mail vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
telefon 251 443 243