Právní asistent ka na částečný úvazek

Zakladní údaje

zaměstnání Právní asistent ka na částečný úvazek
pro společnost Weil, Gotshal & Manges
určeno pro

Popis práce Mezinárodní advokátní kancelář sídlící v centru Prahy hledá kandidátky na pozici právního asistenta ky na částečný úvazek. Vhodné pro studenty VŠ. Nástup dohodou.

Požadavky:
SŠ VŠ vzdělání
velmi dobrá znalost Wordu formátování a úprava textu
vynikající znalost českého jazyka
komunikativní znalost anglického jazyka
pečlivost, spolehlivost, logické myšlení, schopnost stanovit si priority
příjemné vystupování, časová flexibilita, týmový hráč
předchozí praxe v administrativě výhodou

Nabízíme:
práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
velmi dobré finanční ohodnocení
5 sick days
nadstandardní lékařská péče
kvalifikované zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
milý kolektiv a příjemné pracoviště v centru Prahy

Pracovní náplň:
administrativní podpora týmu právníků
práce s dokumenty ve Wordu, Excelu a PowerPointu,
správa pracovních cest (letenky, ubytování)
další asistentské a administrativní práce dle aktuálních požadavků

Pracovní úvazek: částečný (20 hodin týdně, PO - PÁ 17:00 21:00), vhodné pro studenty VŠ (po domluvě maximální vstřícnost během zkouškového období)

Kontakt:
Sandra Šandová sandra.sandova@weil.com
Monika Tocháčková monika.tochackova@weil.com

tel.: 221 407 444, 221 407 345
Požadavky
přibližná mzda -----
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 4 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Sandra Šandová
e-mail sandra.sandova@weil.com
telefon 221407300