zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (540) Počet poptávajících (11)ADVOKÁT -IP IT PRÁVO

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁT -IP IT PRÁVO
pro společnost LEGALJOBS.CZ
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech.
Požadavky Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech. 

Středně velká advokátní kancelář s napojením na neziskový sektor a silným morálním kodexem, hledá do svého týmu nového člena na pozici Advokáta pro oblast IP IT

Pozice vám dá možnost aktivně se podílet na rozvoji nově vznikajícího oddělení IT práva ve společnosti. Kromě aktivní participace na projektech v této problematice budete tak mít možnost vybudovat si vlastní tým. Budete partnerem klientům společnosti a to jak v ČR tak i zahraničí. Součástí va scaron;í práce bude také aktivní rozvíjení oblasti IT práva. Jedná se o velmi různorodou pozici ve společnosti uplatňující principy svobodné firmy.

Co vás tedy v bodech čeká  Samostatné vedení případů v oblasti IP IT práva - ochrana know how, kybernetická bezpečnost, data security, právní aspekty umělé inteligence, GNU GPL licence, sporná i smluvní agenda a mnoho dal scaron;ího

Samostatná komunikace s klienty společnosti, akvizice nových klientů

Vybudování vlastního týmu a jeho vedení

Využití vlastní kreativity při roz scaron;ířování portfolia služeb společnosti

Aktivní sledování legislativních změn

Tvorba dokumentů a smluvní agenda

Spolupráce s ostatními členy a týmy ve společnosti 

Kromě financí vám bude odměnou uvolněné prostředí společnosti fungující na principech svobodné firmy. Společnost se vyznačuje silným respektem ke v scaron;em kolegům a aktivně podporuje jejich profesní i osobnostní rozvoj. Velkým benefitem je také možnost flexibilní pracovní doby a možnost vykonávat částečně pozici na home office (po zapracování). 

V bodech se tedy můžete tě scaron;it na: Kolegy, kteří vás budou podporovat ve va scaron;ich nápadech

Pocit, že va scaron;e práce má smysl a je obecně prospě scaron;ná

Projekty s mezinárodní prvkem

Možnost home office, pružnou pracovní dobu

Kreativní a různorodou práci ve společnosti s návazností na neziskový sektor

Velký prostor pro vlastní iniciativu 

Máte dotazy Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 774 604 363. Zaujala vás pozice Za scaron;lete nám svůj životopis na email martina.lecjaksova legaljobs.czTato nabídka není pro vás, ale chcete si prohlídnout jiné nabídky Koukněte na dal scaron;í pozice, které obsazujeme gt; VOLNÁ MÍSTA. Chcete být první, kdo se dozví o nové pozici  ZAREGISTRUJTE SE!
přibližná mzda 30 000 - 50 000
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Lecjaksová
e-mail martina.lecjaksova legaljobs.cz
telefon 774604363
fax