Asistent ka Copy centra na částečný úvazek

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent ka Copy centra na částečný úvazek
pro společnost Skils s.r.o. advokátní kancelář
určeno pro

Informace o práci

Popis práce ASISTENT KA COPY CENTRA NA ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK
(17:00 21:00)
Advokátní kancelář sídlící v centru Prahy hledá kandidáty na pozici asistenta či asistentky copy centra na částečný úvazek. Vhodné pro studenty.
Nástup dohodou.

Požadavky:
SŠ VŠ vzdělání
dobrá znalost MS Office a práce s PC
vynikající znalost českého jazyka
komunikativní znalost anglického jazyka
pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, časová flexibilita
předchozí praxe v administrativě výhodou

Nabízíme:
práci v prestižní a stabilní společnosti
velmi dobré finanční ohodnocení
5 sick days
nadstandardní lékařská péče
kvalifikované zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
milý kolektiv a příjemné pracoviště v centru Prahy

Pracovní náplň:
obsluha copy centra, administrativní podpora týmu právníků
práce s dokumenty ve Wordu, Excelu a PowerPointu, kopírování, scanování, úprava dokumentů
další asistentské a administrativní práce dle aktuálních požadavků

Pracovní úvazek: částečný (20 hodin týdně, PO - PÁ 17:00 21:00) vhodné pro studenty VŠ (po domluvě maximální vstřícnost během zkouškového období)

Kontakt: Sandra Šandová sandra.sandova@skils.cz
Monika Tocháčková monika.tochackova@skils.cz
tel.: 221 407 444, 221 407 345
Požadavky
přibližná mzda -----
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 4 hod/denně
datum možného nástupu únor

Kontaktní informace

kontaktní osoba Sandra Šandová
e-mail sandra.sandova@skils.cz
telefon 221407300