zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (537) Počet poptávajících (16)Junior advokát(ka) senior koncipient(ka) se zaměřením na veřejné právo

Zakladní údaje

zaměstnání Junior advokát(ka) senior koncipient(ka) se zaměřením na veřejné právo
pro společnost Frank Bold Advokáti, s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Správní a stavební právo nás baví! Díky němu můžeme pomáhat obcím lépe připravovat kvalitní územní plány, developerům umisťovat plánované záměry férově, odpovědně a s respektem k danému území, nebo lidem bránit se před nezákonnými zásahy státu. Přidej se do týmu právníků Frank Bold Advokáti a pojď s námi měnit svět právem.


Čemu se u nás můžeš věnovat

Setkáš se s různorodou advokátní prací v oblasti správního práva. Budeš se věnovat zajímavým případům z oblasti územního plánování, řízení podle stavebního zákona či ochrany životního prostředí, zapojíš se do komplexní právní podpory obcí. Nebo můžeš třeba připravovat návrhy změn legislativy.

Budeš se také podílet na případech ve veřejném zájmu a pomáhat včas zakročit proti škodlivým záměrům nebo snížit jejich negativní dopady na životní prostředí. Aktuálně pomáháme např. Libereckému kraji v ochraně zásob vody a životního prostředí, které jsou zásadně ohroženy plánovaným rozšířením polského uhelného dolu Turów.
Požadavky Tato práce je právě pro tebe, když:

- rád a pracuješ s klienty a jde ti o to dodat službu, která fakt pomůže, uděláš i krok navíc, aby stál výsledek za to,
- jsi týmový hráč a myslíš na úspěch celého týmu,
- práce s informacemi je pro tebe hračkou, dokážeš se rychle zorientovat, ať už v komplikovaných podkladech od klienta nebo v připravovaném územním plánu,
- najdeš v případu to podstatné, navrhneš účinnou strategii a pak s chutí sestavíš doporučení pro klienta nebo neprůstřelnou argumentaci pro soud.

A ještě organizačně:

- Hledáme kolegu nebo kolegyni do naší pobočky v Brně nebo v Praze.
- Pokud ses s agendou veřejného práva zatím setkal a jen okrajově, nevadí. Pokud tě tato oblast láká a jsi připravený á se učit, určitě se nám ozvi.
- V případě advokáta preferujeme formu trvalé spolupráce.

Je to ta pravá výzva pro tebe
přibližná mzda dle osobní domluvy
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce Brno, Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Tlolková
e-mail zamestnani@fbadvokati.cz
telefon
fax