asistentka v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání asistentka v advokátní kanceláři
pro společnost Advokátní kancelář Brož&Sokol&Novák s.r.o.
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
- administrativní a organizační podpora kanceláře
- komunikace s klienty, dodavateli a úřady
- správa datových schránek a zpracování pošty
- zpracování podkladů pro účetní fakturace
- organizace kalendářů jednotlivých advokátů
Požadavky - ukončené středoškolské vzdělání
- dobrá komunikativní znalost AJ
- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
- pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování
- vynikající znalost českého pravopisu
- praxe v AK výhodou
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Pěknicová Miroslava
e-mail advokati@akbsn.eu
telefon 224941946