zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (536) Počet poptávajících (16)Hledáme koncipienty a koncipientky

Zakladní údaje

zaměstnání Hledáme koncipienty a koncipientky
pro společnost DELTA legal, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Středně velká kancelář v centru Prahy se zaměřením zejména na obchodní právo, právo nemovitostí a řešení sporů, hledá do svého týmu nové kolegy či kolegyně na pozici advokátního koncipienta.

Nabízíme zajímavou a různorodou práci, která Vás zároveň připraví na advokátní zkoušky. Kromě výše uvedených oblastí poskytujeme poradenství např. i v oblasti ochrany osobních údajů, finanční regulatoriky nebo práva rodinného, autorského, soutěžního a pracovního.

To vše na skvělém místě, v přátelském kolektivu, s flexibilní pracovní dobou a Work-Life Balance a širokou nabídkou dalších korporátních benefitů (mj. stravenky, příspěvek na telefon, karta Multisport, 5týdenní dovolená, možnost využít home office a sick days, příspěvek na další odborné vzdělávání), a to s perspektivou dlouhodobé spolupráce.

Vzhledem k tomu, že právní poradenství poskytujeme ve velké míře i zahraničním klientům, vyžadujeme výbornou znalost anglického jazyka (další jazyky výhodou). Budete tak mít možnost zdokonalit se v právnické angličtině díky pravidelné komunikaci se zahraničními advokátními kancelářemi a klienty.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jiří Absolon
e-mail jiri.absolon@deltalegal.cz
telefon 420 723 303 351
fax