Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Český telekomunikační úřad
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:

vedení správních řízení a příprava rozhodnutí ve věci sporů vzniklých mezi podnikateli podle zákona o elektronických komunikacích, zákona o poštovních službách a zákona o opatřeních ke snížení nákladů na zavádění vysokorychlostních sítí elektronických komunikací
vypracování zásadních právních výkladů a stanovisek
spolupráce a koordinace s dalšími orgány státní správy
činnost v oborech služby: 29. Legislativní a právní činnost, 45. Elektronické komunikace a poštovní služby
Požadavky Požadavky:

VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo
zodpovědnost, preciznost, schopnost týmové spolupráce
samostatné řešení zadaných úkolů

Nabízíme:

možnost dalšího odborného vzdělávání
5 týdnu dovolené
flexibilní pracovní dobu
plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku
služební poměr na dobu neurčitou
platové zařazení do 14. platové třídy
vhodné i pro absolventy
nástup možný ihned

Více se žadatel dozví přes následující odkaz:

https: www.ctu.cz vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-vrchniho-rady-v-odboru-legislativnim-pravnim-v-oddeleni-11
přibližná mzda 14. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vysočany
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 20.12.2018

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Šárka Němečková
e-mail kohoutovad@ctu.cz
telefon 224 004 620