zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (524) Počet poptávajících (14)Projektový manažer projektová manažerka v oddělení realizace projektů ESIF odboru evropských programů.

Zakladní údaje

zaměstnání Projektový manažer projektová manažerka v oddělení realizace projektů ESIF odboru evropských programů.
pro společnost Ministerstvo spravedlnosti ČR
určeno pro Vhodné i pro absolventa. Zástup za dlouhodobě nepřítomného člověka.

Informace o práci

Popis práce Tvorba a aktualizace pravidel pro finanční řízení projektů, sestavování a následná správa rozpočtu odboru a jednotlivých projektů, metodická podpora při přípravě a realizaci projektů v resortu MSp v rámci národních OP (primárně OPZ) a dále v rámci ostatních dotačních titulů pro investiční projekty MSp a jemu podřízených OSS, příprava projektových záměrů, tvorba projektových žádostí a následná realizace projektů MSp, zpracování kontrola relevantních dokumentů vztahujících se k realizaci projektů, spolupráce s garanty projektů (věcné útvary MSp) a externími dodavateli, provádění monitoringu dotačních titulů využitelných pro resort justice, komunikace se zástupci poskytovatelů dotací, zajišťování dohledu nad dodržováním postupů stanovených metodikou operačních programů, zákonnými a interními normami. Pracovní poměr.
Požadavky Zkušenost s realizací a finančním řízením projektů financovaných ze strukturálních fondů, uživatelskou znalost PC, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, praktické a samostatné myšlení a kultivovaný písemný a slovní projev. Bezúhonnost.
Nabízíme: stravenky, možnost dalšího osobnostního vzdělávání (jazykové kurzy, semináře apod.), možnost využívání relaxačních zařízení Ministerstva spravedlnosti (sauna, posilovna).
přibližná mzda Platová třída 13. (od 25.230 až 37.920 Kč a osobní ohodnocení)
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vyšehradská 16, Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1. duben 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ivana Foxová
e-mail ifoxova@msp.justice.cz
telefon 221 997 269
fax