RECEPTION MANAGER

Zakladní údaje

zaměstnání RECEPTION MANAGER
pro společnost Peyton legal
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Jaká bude náplň Vaší práce

Rozhodně nebude nudná a monotónní. Mezi Vaše každodenní úkoly bude především patřit:

- komunikace s klienty a obchodními partnery;
- zajišťování různorodé administrativní podpory právnímu týmu;
- starost o plynulý chod recepce;
- obsluha klientského prostoru (recepce, jednací místnosti, relaxačního prostoru);
- spolupráce na plánování firemních akcí, rozvojových a vzdělávacích aktivit;
- koordinace pracovní náplně studentek, které Vám budou nápomocny na recepci;
- spolupráce na kreativních marketingových aktivitách pro kancelář;
- vyřizování korespondence a telefonních hovorů.

A co za Vaši pracovitost nabízíme

- příležitost být součástí inspirativního a mladého kolektivu, ve kterém si zakládáme na přátelských vztazích, a rozhodně nám nechybí smysl pro humor;
- firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, );
- pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity, );
- možnost posouvat se dál, pracovat na sobě a učit se novým věcem při budování nové značky naší advokátní kanceláře;
- od 1. 11. 2018 pak práci v moderním prostředí Futurama Business Park na Praze 8, kam se budeme stěhovat do nových kanceláří.
Požadavky Očekáváme od Vás, že budete zvládat:

- samostatnou práci, stejně tak i improvizaci v nečekané situaci;
- práci na recepci naší advokátní kanceláře a zajišťovat její chod;
- efektivně organizovat práci pro své kolegy a kolegyně;
- komunikovat také v angličtině;
- práci se základními programy MS Office;
- příjemné a reprezentativní vystupování se vstřícností a ochotou;
- multi-tasking někdy se totiž sejde více zadání;
- vzít na sebe odpovědnost za odvedenou práci.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Sokolovská 668 136d
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Hryzová Iveta
e-mail hryzova@plegal.cz
telefon 227629700