právník

Zakladní údaje

zaměstnání právník
pro společnost SLOT Group, a.s.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:

příprava a připomínkování návrhů smluv a dalších dokumentů právní povahy

zpracování právních rozborů a stanovisek, výklad právních předpisů

sledování legislativních změn

komunikace s externími advokáty, soudy, exekutory a notáři

mimosoudní vymáhání pohledávek a řešení právních sporů

právní podpora ostatních oddělení společnosti

úzká spolupráce s dalšími pracovníky právního odd., vlastní agenda i ad hoc úkoly dle zadání vedoucího oddělení

Požadujeme:

VŠ právního směru

min. 1 rok praxe na obdobné pozici nebo v advokátní kanceláři se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo podmínkou

výborné organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatné řešení zadaných úkolů
Požadavky Nabízíme:

zajímavou, různorodou a perspektivní práci

práce na plný úvazek

příspěvky na další vzdělávání, jazykové kurzy

5 dní volna navíc nad rámec zákonné dovolené (freedays)

motivující finanční ohodnocení

příjemné pracovní prostředí v Praze Stodůlkách s možností parkování,

nebo cca 10 min chůze na metro (linka B Lužiny)

MultiSport karta

Termín nástupu:

dle dohody
přibližná mzda odpovídající nabízené pozici
Kraj Praha
Místo výkonu práce Tlumačovská 1237 32
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu 01.01.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Petr Nestler
e-mail personalni@slotgroup.cz
telefon 353234008