Recepční v akdvokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání Recepční v akdvokátní kanceláři
pro společnost HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o.,
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:

- obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), zajištění plynulého chodu recepce advokátní kanceláře
- komunikace s klienty a obchodními partnery
- vyřizování pošty a zásilek, přepojování a vyřizování telefonních hovorů
- vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod.
- různorodá administrativní podpora právnímu týmu

Požadujeme:

- student ka VŠ, právní či ekonomický obor
- pokročilá znalost anglického jazyka (B2)
- znalost MS Office
- reprezentativní a vlídné vystupování, komunikativní osobnost
- vstřícnost a ochota při plnění zadaných úkolů
- dlouhodobá spolupráce

Nabízíme:

- zajímavá praxe v advokátní kanceláři
- příležitost být součástí inspirativního kolektivu
Požadavky Další informace o kanceláři naleznete na www.hajekzrzavecky.cz

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií a průvodním dopisem na e-mailovou adresu: hryzova@hajekzrzavecky.cz.
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Invalidovna
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Hryzová Iveta
e-mail hryzova@hajekzrzavecky.cz
telefon 227629700