Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost SZPI
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
zabezpečuje a odpovídá za právní agendu inspektorátu, při tom zejména řeší problematiku pracovně právní, obchodně právní, správně právní a další právní otázky,
vedení správních řízení na prvním stupni spadající do kompetence a pravomoci inspektorátu, příprava podkladů pro rozhodování ředitele inspektorátu ve správním řízení, včetně odpovědnosti za včasnost a vedení potřebné evidence (spisů), poskytování právní podpory zaměstnancům inspektorátu při výkonu kontrolní činnosti,
práce s judikaturou národních soudů.
Veškeré informace naleznete na: http: www.szpi.gov.cz clanek volna-mista-szpi-inspektorat-v-hradci-kralove-prijme-pravnika-pravnicku.aspx
Požadavky Nabízíme:
5 týdnů dovolené za kalendářní rok,
zdravotní volno (sick days),
pružná pracovní doba,
příspěvek na stravování formou stravenek,
osobní příplatek po zapracování,
příspěvek z FKSP,
prostor pro další vzdělávání a odborný růst.
přibližná mzda 12. platová třída osobní ohodnocení po zapracování
Kraj Hradec Králové
Místo výkonu práce Březhradská 182
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 1.4.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Petra Volavková
e-mail petra.volavkova@szpi.gov.cz
telefon 542 426 656