Právní ASISTENT ASISTENTKA

Zakladní údaje

zaměstnání Právní ASISTENT ASISTENTKA
pro společnost Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o., hledá do svého právního týmu budoucí mladé kolegy (studenty VŠ) na pozici:

PRÁVNÍ ASISTENT
(BRIGÁDA - dva pracovní dny v týdnu nebo dle domluvy)

Náplň práce:
- Rešerše
- Přípravy podání, plných mocí, příprava k soudním jednáním apod.
- Monitoring
- Sledování novinek a změn v právních předpisech

Profil:
Orientační znalost platného práva
Komunikativní znalost AJ
Pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
Časová flexibilita docházka do kanceláře 2 3 dny v týdnu
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Pečlivost, samostatnost, diskrétnost
Požadavky Nabízíme:
Zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmy
Práci v přátelském kolektivu a atraktivním prostředí
Velmi dobrá dopravní dostupnost (metro Pankrác 1 min. chůze)
Zaučení kolegou v prvním týdnu
Pracovní poměr uzavřený dohodou o provedení práce
Účast na teambuildingu či večírcích společnosti a další výhody

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: lucie.cyprova@tdpa.cz
přibližná mzda 120,- Kč h
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu IHNED

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lucie Cyprová
e-mail lucie.cyprova@tdpa.cz
telefon 270005533