KONCIPIENT - OBCHODNÍ OBČANSKÉ PRÁVO

Zakladní údaje

zaměstnání KONCIPIENT - OBCHODNÍ OBČANSKÉ PRÁVO
pro společnost LEGALJOBS.CZ
určeno pro

Popis práce Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech.
Požadavky nbsp;

Středně velká česká advokátní kancelář s převážně mezinárodní klientelou, hledá nového člena týmu pro obchodního a občanského práva. Pozice je vhodná jak pro absolventa právnické fakulty s praxí při scaron;kole, tak i pro seniorněj scaron;í koncipienty, kteří si přejí roz scaron;ířit své obzory.

Va scaron;imi klienty budou primárně mezinárodní společnosti. Zabývat se budete smluvní agendou a to jak mezi podnikateli tak i mezi podnikateli a spotřebiteli. Tě scaron;it se můžete taky na agendu vlastnických práv a věcných břemen. Pozice má okrajově přesah také do správního práva.

Jaká bude náplň práce

Aktivní participace na případech z oblasti obchodního a občanského práva

Vypracování právních analýz, aktivní hledání ře scaron;ení klientovi poptávky

Tvorba dokumentů a smluvní agenda

Přítomnost na jednání s klienty spolu s partnerem, případně samostatné jednání s klientem (po zapracování)

Společnost Vám nabídne plnou podporu při vykonávání koncipientské pozice a jistotu advokátní pozice po zkou scaron;kách (v případě oboustranné spokojenosti). Jedná se o nekonkurenční prostředí s možností učit se od velmi seniorních advokátů a partnerů společnosti.

V bodech se tedy můžete tě scaron;it na:

Podporu od seniorních advokátů a celého týmu kanceláře

Zajímavé zakázky pro mezinárodní klientelu

Možnost postupně získávat čím dál vět scaron;í samostatnost a zodpovědnost

Pravidelný karierní růst

V případě zájmu jistotu místa advokáta

Velmi dobře fungující AK

Zaujala vás nabídka Svůj životopis můžete posílat na email martina.lecjaksova legaljobs.cz nebo pomocí odpovědního formuláře.

Máte dotazy Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 774 604 363Tato nabídka není pro vás, ale chcete si prohlídnout jiné nabídky Koukněte na dal scaron;í pozice, které obsazujeme gt; VOLNÁ MÍSTA. Chcete být první, kdo se dozví o nové pozici  ZAREGISTRUJTE SE!
přibližná mzda 30000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Lecjaksová
e-mail martina.lecjaksova legaljobs.cz
telefon 774604363
fax 774604363