zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (444) Počet poptávajících (11)Advokátní koncipient(ka) nebo student 5. ročníku

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient(ka) nebo student 5. ročníku
pro společnost Kastner & Pieš, advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Do týmu naší advokátní kanceláře hledáme nové kolegy na pozici advokátní koncipient koncipientka seniorního studenta, ideálně čerstvé absolventy právnické fakulty nebo studenty posledního ročníku před obhajobou diplomové práce. Podmínkou je bezvadná znalost anglického jazyka včetně právní terminologie.

Jsme advokátní kancelář s vedoucím postavením v oblasti farmaceutického práva na českém trhu a dále s praxí v oblasti obchodního práva a internetových projektů. Našimi klienty jsou nejen české firmy, ale i nadnárodní korporace. Náplň práce našeho kolegy kolegyně proto bude velice různorodá pokrývající široké spektrum právních oblastí a bude zahrnovat práci na zajímavých projektech s lokální i mezinárodní perspektivou. Občas zastupujeme klienty v oblasti rodinného a trestního práva, takže dokážeme nabídnout komplexní přípravu pro advokátní zkoušky.

Nabízíme nejen nadstandardní odměnu, ale po zapracování také příležitost aktivní práce s klienty, možnost si samostatně organizovat práci včetně práce z domova, dlouhodobý růst v rámci našeho týmu a možnost účasti na dlouhodobých stáží u našich klientů (mezinárodních korporací) v rámci koncipientské praxe.

V případě zájmu nám prosím pošlete svůj životopis na adresu igor@kastnerpies.cz.
Požadavky Hledáme kolegy se znalostí angličtiny včetně právní terminologie, logickým myšlením, chutí učit se novým věcem, proaktivním přístupem a příjemným vystupováním.
přibližná mzda 40.000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha - Florenc (IBC office center)
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Igor Pieš
e-mail igor@kastnerpies.cz
telefon
fax