KONCIPIENT - KOMERČNÍ GENERÁLNÍ PRAXE

Zakladní údaje

zaměstnání KONCIPIENT - KOMERČNÍ GENERÁLNÍ PRAXE
pro společnost LEGALJOBS.CZ
určeno pro

Popis práce Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech.
Požadavky Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech.
Malá česká kancelář s vynikající pověstí hledá do svého týmu schopného kolegu pro zpracování agendy napříč právními odvětvími. Pozice je otevřena pro absolventy, nebo pro zkušenější koncipienty, co si přejí získat zázemí menší kanceláře s přátelským prostředím.
 Na této pozici se zdokonalíte v oblasti obchodního, korporátního, pracovního  i trestního práva. Náplň práce se silně odvýjí od potřeb klientů kanceláře, kterými jsou převážně menší společnosti a startupy. Kancelář se také aktivně zabývá školením k nařízení GDPR.
Jaká bude náplň práce

Samostatné vedení jednotlivých případů (po zapracování)
Příprava veškeré smluvní dokumentace související s podnikatelskou činností klientů
Poradenství klientům a aktivní hledání řešení jejich požadavku
Sledování legislativních změn
Přítomnost na jednání s klienty spolu s partnerem, případně samostatné jednání s klientem (po zapracování)
Zastupování klientů před úřady a soudy.

Těšit se můžete na malý tým přátelských kolegů, kteří vám budou nápomocni a chápajícího šéfa, s kterým je vždy možné se domluvit. Čeká na vás adekvátní finanční ohodnocení a možnost osobního i profesního rozvoje.  Kromě dobrého zázemí budete mít jasně danou pracovní dobu bez přesčasů, možnost využít Home office a k práci v terénu k dispozici automobil.
V bodech se tedy můžete těšit na:

Pracovní dobu bez přesčasů
Podporující prostředí a zázemí na Praze 1
Různorodou pozici s velkou mírou zodpovědnosti a samostatnosti
Možnost se rozvíjet nejen v oblasti práva ale i mimo něj.

Máte dotazy Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 774 604 363, svůj životopis můžete zaslat na martina.lecjaksova@legaljobs.czTato nabídka není pro vás, ale chcete si prohlídnout jiné nabídky Koukněte na další pozice, které obsazujeme > VOLNÁ MÍSTA. Chcete být první, kdo se dozví o nové pozici  ZAREGISTRUJTE SE!
přibližná mzda 25000 - 30 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Lecjaksová
e-mail martina.lecjaksova@legaljobs.cz
telefon 774604363