Asistent(ka) recepční

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent(ka) recepční
pro společnost Advokátní kancelář PS Legal
určeno pro

Popis práce Středně velká advokátní kancelář s mladým kolektivem, se sídlem na pražských Vinohradech (v bezprostřední blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad) hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici asistent(ka) recepční na zkrácený úvazek.

Náplň práce:

- administrativní podpora právního týmu
- komunikace s klienty, soudy a úřady
- příprava jednoduchých dokumentů, správa spisů
- evidence pošty včetně správy datových schránek
- objednávky kancelářských potřeb, péče o prostory a vybavení kanceláře
- zpracování podkladů pro fakturaci.

Pozice je vhodná taktéž pro absolventy nebo i pro maminky na rodičovské dovolené. Dle dohody je možno dohodnout pracovní dobu dle individuálních potřeb, a to včetně možnosti 3 nebo 4 pracovních dnů v týdnu. Preferujeme především spolehlivost, loajalitu a ochotu učit se novým věcem.
Požadavky Očekáváme:

- příjemné vystupování
- organizační schopnosti, samostatnost a pečlivost
- ochotu učit se novým věcem
- diskrétnost
- dobrou znalost práce na PC
- základní komunikační znalost anglického jazyka
- praxe na obdobné pozici je vítána.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Velehradská 88 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Sylva Sedláčková
e-mail sedlackova@pslegal.cz
telefon 222561529