zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (500) Počet poptávajících (15)KONCIPIENT KA Právní servis pro IT firmu

Zakladní údaje

zaměstnání KONCIPIENT KA Právní servis pro IT firmu
pro společnost Unicorn
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Revize smluv z oblasti IT (smlouvy o dílo, servisní smlouvy, licenční smlouvy, smlouvy o ochraně obchodního tajemství, smlouvy o zpracování osobních údajů apod.), řešení autorských práv k softwaru.
Konzultace pracovně právní problematiky (pracovní smlouvy, konkurenční doložky, výpovědi, pracovní úrazy apod.).
Veřejné zakázky převážně ze strany dodavatele, ale i ze strany zadavatele.
Široká agenda spojená s fungováním celého koncernu - nastavování interních procesů v koncernu včetně vytváření směrnic a metodik, zakládání nových subjektů (společnosti, spolky, ústav), správní právo poskytovatel platebních služeb malého rozsahu, mobilní operátor, spotřebitelské právo (obchodní podmínky, reklamace).
Právo nemovitostí - kupní smlouvy, nájemní smlouvy.
Správa a vymáhání pohledávek.
GDPR a další otázky spojené s ochranou osobních údajů.
Trestní právo - zastupování v rámci obhajoby ex offo - možné návštěvy klientů ve vazbě, účasti na výsleších, účasti u soudů.
Vzhledem k široké síti poboček Unicornu Vás čeká spolupráce s právníky z různých zemí (Chorvatsko, Řecko, Ukrajina, Nizozemí, Norsko).
Požadavky Příležitost je vhodná pro šikovné a pozitivně naladěné absolventy právnické fakulty, kteří se chtějí seznámit s bohatou právní agendou spojenou s fungováním skupiny společností a získat tak generální praxi. Dalším předpokladem úspěšného kandidáta je aktivní znalost anglického jazyka.

Advokátních kanceláří, kde je možné sbírat praxi je hodně. U nás však najdete pohodové kolegy, kterých se nemusíte bát zeptat, když si s něčím nevíte rady.
Podpoříme Vaši chuť se vzdělávat (odborná školení).
Chceme, abyste měli čas i na sebe, svou rodinu, přátele a koníčky. Pracovní dobu si budete moci flexibilně přizpůsobit (klouzavá pracovní doba, v budoucnu možnost home office).
Získáte firemní bonusy, které potěší - týden volna navíc, svatební dar, důchodové připojištění, relaxace ve firemních objektech, kam můžete vyrazit s rodinou nebo přáteli (apartmány u moře, chata v Krkonoších).
Pracujeme v příjemném moderním prostředí, máme kvalitní kávu a vždy něco dobrého k ní.

Pokud hledáte ideální přípravu k advokátním zkouškám, fajn kolektiv a možnost získat cenné zkušenosti, tak je tato pozice tou pravou. Pošlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi potkáme a doplníme detailnější informace.
přibližná mzda 30 - 35 000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 7, Holešovice
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 1.10.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Křížová
e-mail michaela.krizova@unicorn.com
telefon ( 420) 606 067 852
fax