ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA)

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA)
pro společnost DENTONS
určeno pro Absolvent

Popis práce Pro naši kancelář v Praze hledáme zajímavé kandidáty na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY, kteří mají zájem se věnovat a dále rozvíjet v oblasti pracovního práva. Na této pozici se stanete součástí přátelského týmu, ve kterém budete mít možnost spolupracovat se seniorními právníky včetně partnerů.

Co Vás čeká:
Možnost spolupráce napříč celou firmou od právních studentů až po partnery.
Práce na různorodých případech, primárně v oblasti pracovního práva.

Přátelské a dynamické prostředí mezinárodní advokátní kanceláře.
Možnost spolupráce se zkušenými právníky.
Práci na zajímavých projektech.
Interní a externí formy vzdělávání.
Rozumný dress code.
Výborné finanční ohodnocení, roční odměny a zajímavé benefity.
Interní akce pro zaměstnance
Požadavky - Praxi v oblasti pracovního práva alespoň 1 rok
- Praxe v mezinárodní advokátní kanceláři je výhodou
- Výbornou znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem
- Dobré studijní výsledky a účast na mezinárodních stážích a projektech
- Pracovní nadšení a zápal pro právnickou práci
- Uživatelskou znalost práce na PC (zvláště MS Office)
- Chuť spolupracovat s různorodými klienty
- Schopnost týmové práce a chuť se dále profesně vzdělávat
přibližná mzda Dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Miroslava Kubicová
e-mail miroslava.kubicova@dentons.com
telefon 236082111