Právník - AML Officer

Zakladní údaje

zaměstnání Právník - AML Officer
pro společnost AKCENTA CZ a.s.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Co vás čeká:

- zajímavá a pestrá práce v dynamické FinTech společnosti v Hradci Králové

- pomůžete nám při nastavování a aplikaci opatření proti praní špinavých peněz, zejména pak ve vyhledávání podvodů všeho druhu, nestandardností a pátrání po podezřelých platbách

- protože jsme Útvar právní podpory , rádi podporujeme ostatní kolegy od personalistů přes marketing po obchodníky

- velkou část vaší agendy zabere komunikace s kolegy, s úřady, dozorovými (ČNB) a kontrolními orgány (Finanční analytický úřad, ÚOOU atd.)

- to, co vytvoříme, musíme zachovat pro příští generace, samozřejmě v souladu s GDPR, archivace za účelem zachování auditní stopy je proto důležitá součást naší činnosti

- budeme určitě rádi, když se se zapojíte do sledování legislativních a regulatorních změn a dopadu těchto změn na Společnost
Požadavky Bez čeho to nepůjde:

- VŠ právního směru

- uživatelské znalosti MS Office nic dramatického, nejsme IT

- komunikativní znalosti AJ, kterou vám pomůžeme vylepšit

- všestrannosti, pečlivosti
organizačních schopností a snahy učit se novým věcem

- schopnosti a hlavně ochoty spolupráce s kolegy a samostatnosti na straně druhé

- čistého trestního rejstříku
přibližná mzda dohodou
Kraj Hradec Králové
Místo výkonu práce Hradec Králové
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Zídková
e-mail michaela.zidkova@akcenta.eu
telefon 420 498 777 830
fax 420 498 777 830