Analytik personální a průmyslové bezpečnosti, citlivá činnost

zaměstnání Analytik personální a průmyslové bezpečnosti, citlivá činnost
pro společnost Bezpečnostní informační služba
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
- Zpracovává souhrnné podklady pro rozhodování a činnost ústředního orgánu státní správy (viz např. § 107, § 108 a § 109 zákona č. 412 2005 Sb.), zodpovídá za jejich úplnost a za jejich věcnou správnost
- V součinnosti s ostatními organizačními útvary opatřuje dílčí podklady, koordinuje postup při jejich získávání, tyto podklady shromažďuje a samostatně vyhodnocuje, postupy a podklady právně posuzuje, komentuje a navrhuje další potřebná opatření
- Komunikuje se spolupracujícími institucemi, vede jednání a expertní konzultace
- Podílí se na tvorbě expertních stanovisek, koncepcí, obecně závazných předpisů, vnitřních předpisů a metodických pomůcek v oboru působnosti
- Podílí se na odborné přípravě a na školeních v oboru působnosti

Nabízíme:
- Zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci se zaměřením na analytickou činnost v oblasti bezpečnostního prověřování s praktickým využitím právního nebo bezpečnostního směru vzdělání
- Zázemí státní organizace a nadstandardní finanční ohodnocení v rámci státní správy
- Balíček služebních benefitů (např. 30 dnů řádné dovolené, možnost ubytování, možnost využití rekreačních zařízení, možnost využití lékařské péče, příjemné pracovní prostředí aj.)
- Náborový příspěvek
Požadavky Požadujeme:
- VŠ vzdělání (min. Bc. stupeň) ve studijním programu právního nebo bezpečnostního směru (výběrové řízení lze zahájit již v posledním ročníku)
- Výborné analytické schopnosti, pečlivý a zodpovědný přístup k práci
- Výborné vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
- Organizační schopnosti, schopnost pracovat s termíny
- Zdravotní, osobnostní i fyzickou způsobilost dle zákona č. 361 2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů
- Uvítáme znalost zákona č. 412 2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti

Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení podle zákona č. 361 2003 Sb.
o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů.

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e mailovou adresu: personal@bis.cz
přibližná mzda 40000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu co nejdříve

Kontaktní informace

kontaktní osoba Monika Vágnerová
e-mail personal@bis.cz
telefon 224 235 496
fax 224 235 496