PRÁVNÍK - veřejné zakázky

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK - veřejné zakázky
pro společnost Ředitelství silnic a dálnic ČR
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je správa, údržba a oprava dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

PRÁVNÍK

Pracoviště-lokalita
Praha 4

Náplň práce
Vyřizování opravných prostředků (námitek stěžovatelů), podání k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže
Spolupráce na zpracování vzorových zadávacích dokumentací
Spolupráce na zpracování vzorů smluv a související metodická podpora
Metodická a kontrolní činnost týkající se zadávání veřejných zakázek ve vztahu k útvarům v rámci celé ČR
Spolupráce na tvorbě vnitřních předpisů a pravidel pro oblast zadávání veřejných zakázek
Další související právní činnosti v rámci Odboru veřejných zakázek

Požadujeme
VŠ vzdělání právního směru
Praxe z oblasti veřejných zakázek výhodou
Zkušenost se zpracováním rozhodnutí, opravných prostředků nebo stanovisek výhodou
Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, ASPI)
Trestní bezúhonnost
Komunikační dovednosti a velmi dobré vyjadřovací schopnosti zejména v písemném projevu
Týmová spolupráce

Nabízíme
Odborně zajímavou práci se širokým rozsahem činností ve vztahu k veřejným zakázkám a smluvním závazkovým vztahům (jeden ze dvou největších zadavatelů v ČR)
Možnost dalšího odborného růstu včetně možnosti účastnit se externích školení
Stabilitu státní příspěvkové organizace
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
Služební notebook, mobilní telefon
Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou, možnost i zkráceného pracovního úvazku

Platové podmínky
12. platová třída dle NV ČR č. 341 2017 Sb., příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz
(do předmětu uveďte Právník,zakázky )

Pro další informace prosím kontaktujte
prace@rsd.cz, tel. 241 084 127

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262 2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.
Požadavky
přibližná mzda dle praxe
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Irena Jelínková Havránková
e-mail prace@rsd.cz
telefon