Právník - Pomáhejte cizincům v integraci

Zakladní údaje

zaměstnání Právník - Pomáhejte cizincům v integraci
pro společnost Integrační centrum Praha o.p.s.
určeno pro Absolvent

Popis práce Hledáme novou tvář do našeho týmu! Nabízíme skvělý kolektiv nadšených lidí a náplň práce, která má smysl pro současnou společnost i další generace.

Co budete dělat

- Budete spolu s týmem Integračního centra Praha pomocnou rukou našim klientům z řad cizinců, kteří legálně pobývají v České republice.
- Vaší náplní práce bude poskytovat klientům důležité informace a řešit s nimi situace spojené s procesem integrace (prodloužení pobytu, změny účelu pobytu, žádost o pobyt a odvolání, sloučení rodiny
žádost o státní občanství, pomoc s porozuměním oficiálních dokumentů a smluv, základní poradenství v dalších právních oblastech spojených s životem v ČR apod.)
- Společně se budeme snažit, aby se každý klient postupně osamostatnil a nedocházelo ke vzniku přehnané závislosti na službě.

Koho hledáme

- Absolventa vysokoškolského vzdělání v oboru právo.
- Člověka, který má chuť pracovat s cizinci a podílet se na řešení jejich různorodých životních situací.
- Právníka, který je schopný nalézat neotřelá právní řešení.
- Máte předchozí zkušenost v oblasti cizineckého práva Skvělé! Není to ale podmínkou.
- Výhodou také bude, pokud máte zkušenosti s prací s klienty (např. z advokátní kanceláře)
- Kolegu, kterému téma integrace cizinců není lhostejné, stejně jako nám.
- Někoho, kdo má skvělé komunikační schopnosti.
- Pokud kromě angličtiny ovládáte i jiný světový jazyk, máte body navíc.

Co Vám za to nabízíme

- Akční tým přátelských kolegů a kolegyň se srdcem na správném místě, úsměvem na rtech a jiskrou v oku!
- Zajímavou práci v příjemném prostředí neziskové organizace, která je jedním z předních aktérů na poli integrace cizinců na území hl. m. Prahy (www.icpraha.com).
- Benefity jako je například multisportka a sickdays.
- Práci na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení.
- Dovolenou 4 týdny ročně.
Pokud Vás nabídka naší neziskovky zaujala, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis v českém jazyce.

Na termínu nástupu se domluvíme dle Vašich možností. Preferujeme ale co nejdříve.

Těšíme se na Vás!
Požadavky
přibližná mzda 41 000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Žitná 51, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Preferujeme co nejdříve.

Kontaktní informace

kontaktní osoba Luboš Kožíšek
e-mail pobocky@icpraha.com
telefon 777 143 759