zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (500) Počet poptávajících (15)Právní student, studentka s AJ od 3. ročníku PF

Zakladní údaje

zaměstnání Právní student, studentka s AJ od 3. ročníku PF
pro společnost Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Naši právní studenti už dorostli do koncipientských pozic, proto hledáme nové talenty z právnických fakult, kteří svým nadšením obohatí náš tým.

Co se u nás naučíte: rozvíjet vlastní právní znalosti v reálném prostředí, připravovat návrhy právních dokumentů, zpracovávat právní rešerše na dané téma, vyhledávat a používat právní předpisy a judikáty.
Požadavky Co by vám nemělo chybět: výborná znalost českého a anglického jazyka slovem a písmem, ukončený 2. ročník právnické fakulty, možnost chodit do kanceláře 2-3 dny v týdnu, logické myšlení a smysl pro detail, týmový duch i samostatnost při řešení svěřených úkolů.

Co Vám na oplátku nabídneme: účastnit se zajímavých projektů v mezinárodním prostředí, profesní rozvoj včetně interního vzdělávání, podporu zkušených kolegů, dlouhodobou spolupráci, přátelské a inspirativní prostředí, mezinárodní i lokální týmové akce (jezdíme na hory, na kola, firma organizuje fotbalový turnaj).

Přidejte se k nám a pošlete svůj životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mailovou adresu recruitment.prague@twobirds.com

Těšíme se na Vás!

www.twobirds.com
Instagram: twobirds.cz
přibližná mzda 150 Kč hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha centrum
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu září - říjen 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lenka Hašková
e-mail lenka.haskova@twobirds.com
telefon
fax