zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (500) Počet poptávajících (15)Právník právnička pro oblast veřejných zakázek

Zakladní údaje

zaměstnání Právník právnička pro oblast veřejných zakázek
pro společnost Ministerstvo dopravy
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Hledáme kolegu kolegyni do Oddělení podpory veřejných zakázek na Odboru právním v Sekci legislativně právní na Ministerstvu dopravy.

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Chcete-li získat cenné zkušeností v oblasti zadávání veřejných zakázek, pak právě v resortu dopravy, který patří k největším zadavatelům v ČR.

Práce spočívá ve výkonu právní činnosti v oblasti zadávání veřejných zakázek, zejména v řešení sporných či jinak složitých případů, přípravě a kontrole zadávacích podmínek, poskytování metodické a právní pomoci útvarům Ministerstva dopravy v oblasti zadávání veřejných zakázek
Požadavky Požadujeme vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda se studijním oborem Právo, uživatelskou znalost práce s PC (zejm. MS Word, ASPI), pečlivost. Uvítáme znalost a zkušenosti v oblasti zadávání veřejných zakázek.

Kromě příjemného pracovního kolektivu nabízíme pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), možnost dalšího vzdělávání, zvýhodněné jazykové kurzy v budově MD, příspěvek na penzijní připojištění, v budově ministerstva je k dispozici posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení, Multisport karta, možnost umístění dítěte v dětské skupině Mašinka v budově ministerstva, příspěvek na dětskou rekreaci, lístky do divadla, poukázky Unišek 2x ročně v celkové hodnotě 3 000,- Kč.

Více informací o pozici a způsobu příhlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém odkazu:

https: www.mdcr.cz Kariera Nabidka-zamestnani Oddeleni-podpory-verejnych-zakazek-pravnik-pra-(9)

Tak tedy neváhejte a zašlete nám své CV.

Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.
přibližná mzda Nabízíme nástupní plat dle praxe ve veřejných zakázkách až do výše 35 000,- Kč.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu říjen 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Monika Kantnerová
e-mail zamestnani@mdcr.cz
telefon 225 131 413
fax