PRÁVNÍK JUNIOR

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK JUNIOR
pro společnost HOCHTIEF CZ a. s.
určeno pro Absolvent

Popis práce Hledáme právníka právničku, který á má zájem podílet se na právní podpoře největších stavebních projektů v České republice. Raději než perfektní znalosti práva oceníme otevřenou hlavu, odvahu se zeptat a naučit se novým věcem. Právník je u nás neoddělitelným článkem obchodních i projektových týmů a jeho názor má váhu.

Jak si představujeme novou posilu

- chcete aktivně ovlivňovat a naplňovat cíle našeho podnikání
- jste komunikativní, nebojíte se argumentovat, pojmenovat problém a nabídnout řešení
- máte ukončené vzdělání na právnické fakultě (případně jste studentka student posledních ročníků)

Co Vám můžeme nabídnout

- stanete se součástí jedinečných stavebních projektů úspěšné mezinárodní společnosti
- oceníte vstřícný a otevřený přístup vedení i ostatních zaměstnanců
- budete mít možnost se pravidelně vzdělávat (právo, jazyky) a kariérně růst
- získáte možnost propojit svět práva a byznysu
- budete se věnovat práci, která má smysl a na jejímž konci není jen dokonalá smlouva, ale jedinečný stavební projekt
- budete moc využít širokou škálu benefitů

Jak bude vypadat Váše pracovní náplň

- právní podpora obchodních i projektových týmů
- příprava a vyjednávání obchodních smluv s investory i dodavateli prací
- zastupování společnosti při obchodních jednáních
- úzká spolupráce s obchodním, ekonomickým i výrobním ředitelem
- příprava podkladů a podání pro správní, soudní a insolvenční řízení
- aktivní účast na poradách vedení divize
Požadavky
přibližná mzda 30.000 - 45.000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Anděl Smíchov
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu termín nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba David Baroš
e-mail david.baros@hochtief.cz
telefon