Advokátní koncipient (ž_m)

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient (ž_m)
pro společnost AK Vinohradská
určeno pro Absolvent

Popis práce AK Vinohradská přijme do svého týmu nové kolegyně a kolegy na pozici advokátních koncipientů. Poskytneme Vám zázemí zkušeného kolektivu advokátů a koncipientů, kteří jsou orientováni na profesionalitu a kvalitu služeb. U nás poznáte, jak právo funguje z praktického hlediska, což Vám pomůže v kvalitní přípravě pro složení advokátních zkoušek.

Náplň práce:

- Přípravy právních rešerší
- Tvorba smluv, přípravy právních analýz a stanovisek
- Komunikace s klienty a jejich zastupování před správními orgány
- Účast na výsleších
- Průběžné monitorování změn legislativy
Požadavky Co nabízíme:

- Vlastní případy a přímý kontakt s klienty
- Průběžné hodnocení Vaší práce
- Mladý a přátelský kolektiv
- Generální praxi (občanské, obchodní, finanční, trestní právo)
- Plně hrazenou Multisport kartu a stravenky

Co požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda
- Spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro detail
- Výbornou češtinu a kvalitní angličtinu
- Dobrou znalost platného práva
přibližná mzda 30 000 - 40 000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 3 - Vinohrady
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dle dohody - možné ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Nikola Farkačová
e-mail hr@akvinohradska.cz
telefon