KONCIPIENT - REAL ESTATE

Zakladní údaje

zaměstnání KONCIPIENT - REAL ESTATE
pro společnost LEGALJOBS.CZ
určeno pro

Popis práce Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech.
Požadavky Velká mezinárodní kancelář s vynikající pověstí hledá do svého týmu schopného kolegu pro oblast práva nemovitostí. Pozice je otevřena pro absolventy, nebo pro zku scaron;eněj scaron;í koncipienty, co si přejí získat zázemí mezinárodní advokacie.

 Pozice vám nabídne možnost podílet se na velkých developerských projektech a nákupu či prodeji komerčních nemovitostí. Součástí spolupráce bude také tvorba smluvní dokumentace, agenda nájmů a kompletní právní poradenství při správních řízení jako je například změna územního plánu. Pozice má přesah do oblasti správního práva a práva životního prostředí.

Jaká bude náplň práce

Aktivní participace na projektech v oblasti korporátního práva a práva nemovitostí

Příprava ve scaron;keré smluvní dokumentace související s transekcemi v oblasti nemovitostí (nákup, prodej, pronájem)

Poradenství klientům od změn územního plánu, přes projektovou dokumentaci až po realizaci a prodej pronájem nemovitostí

Aktivní sledování legislativních změn

Vypracování právních analýz stavů nemovitostí, aktivní hledání ře scaron;ení klientovi poptávky

Přítomnost na jednání s klienty spolu s partnerem, případně samostatné jednání s klientem (po zapracování)

Tě scaron;it se můžete na tým seniorních kolegů, kteří vám budou vždy nápomocni. Kromě dobrého finančního ohodnocení budete mít k dispozici stravenky, placené vzdělání i od externích agentur, exchange pobyty na zahraničních pobočkách společnosti a dal scaron;í benefity. Své kolegy můžete lépe poznat na některé z firemních akcích kulturního, nebo sportovního charakteru.

V bodech se tedy můžete tě scaron;it na:

Dobré finanční ohodnocení a scaron;iroký balíček benefitů

Podporu od velkého týmů právních profesionálů

Kancelář s velmi dobrou pověstí na trhu

Zajímavé zakázky pro korporátní klientelu

Máte dotazy Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 774 604 363, svůj životopis můžete zaslat na martina.lecjaksova legaljobs.czTato nabídka není pro vás, ale chcete si prohlídnout jiné nabídky Koukněte na dal scaron;í pozice, které obsazujeme gt; VOLNÁ MÍSTA. Chcete být první, kdo se dozví o nové pozici  ZAREGISTRUJTE SE!
přibližná mzda 35000 - 45 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 9 hod/denně
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Lecjaksová
e-mail martina.lecjaksova legaljobs.cz
telefon
fax 774604363