Advokát/právník

Zakladní údaje

zaměstnání Advokát/právník
pro společnost Advokátní kancelář Šrubař & Partners
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Náplň práce: - sepisování smluv a nových VOP - příprava návrhů právní dokumentace, úprava, kontrola a analýza právního řešení - příprava podkladů pro právní jednání - účast na jednáních - ostatní přidělené úkoly podle pokynů nadřízeného pracovníka "Nabízíme": - zázemí rozvíjející se a stabilní společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení - zajímavou a perspektivní práci - zaměstnanecké benefity - možnost seberealizace - podporu mladého přátelského kolektivu
Požadavky VŠ vzdělání v právním magisterském studijním programu - praxi 2-4 roky, zejména v oblasti tvorby smluv - schopnost samostatného sepsání smlouvy - i složitějších inominátních kontraktů, včetně komplexního vytvoření VOP - alespoň základní znalost autorského práva a licencí, technický přesah nebo znalost ZEK výhodou - schopnost revidovat smlouvy v AJ - zodpovědnost a důslednost - časovou flexibilitu a loajalitu - trestní bezúhonnost - znalost práce na PC – MS Office, ASPI, Beck online
přibližná mzda Nadstandardní finanční ohodnocení
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Irena Dihlová
e-mail dihlova@srubar.eu
telefon 731189887