Asistent asistentka podnikového právníka

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent asistentka podnikového právníka
pro společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Náplň práce: -zpracování a kontrola smluvní dokumentace společnosti -právní rešerše -zpracování právní agendy spojené s prodejem vozidel -administrativa spojená s chodem právního oddělení Nabízíme: -příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu -zaměstnanecké benefity (např. dotované stravování v místě pracoviště) -možnost dalšího vzdělávání (např. externí školení a semináře, jazykové kurzy) -vstřícnost během zkouškového období -po zapracování možnost navýšení
Požadavky Naše požadavky: -student právnické fakulty ve 3. nebo 4. ročníku -dobrá znalost občanského zákoníku a orientace v dalších soukromoprávních předpisech -uživatelská znalost MS Office - dobrá znalost anglického jazyka -pracovní doba 20 hodin týdně ve dnech dle domluvy -schopnost práce v týmu, kolegialita, pečlivost
přibližná mzda 140Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha - Chodov
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu 1.8.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Katarína Kromková
e-mail katarina.kromkova@daimler.com
telefon