Asistent soudce

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent soudce
pro společnost Okresní Soud Praha - východ
určeno pro Absolvent

Popis práce Pracovní náplň: - úzká spolupráce se soudcem civilního úseku, - příprava konceptů rozhodnutí a judikatury, - samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví, Nabízíme: - platové zařazení dle délky praxe ve 13. platové třídě; - stálou pracovní dobu s možností flexibilní úpravy; - 25 dní dovolené, indispoziční volno; získání zajímavé praxe v justici, hrazené stravenky, možnost odborného vzdělávání v systému Justiční akademie, pravidelná interní školení, mladý dynamický kolektiv a další zaměstnanecké benefity
Požadavky Požadujeme: ukončené magisterské studium v oboru "právo a právní věda".
přibližná mzda 28.000 - 30.000 Kč
Kraj Středočeský
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Petra Klusáčková
e-mail pklusackova@osoud.phav.justice.cz
telefon 420221729382